Antahkarana

hqdefaultAntahkarana znamená “duchovnú analýzu”  všetkých žijúcich vecí. Je vhodná pri liečení. Ak sa umiestni pod stôl počas liečenia zosilňuje prúdenie energie. Nie je to Reiky symbol, ale reprezentuje spojenie medzi mozgom a Vyšším Ja. Ak sa chcete duchovne rozvíjať, musíte rozvíjať i toto spojenie. Symbol samotný reprezentuje toto spojenie, stačí byť v jeho prítomnosti, alebo pozerať sa naň (jeho vhodné ho umiestniť na dohľad).  Má povznášajúci účinok na čakry a auru. Zvyšuje aj účinnok všetkých liečebných techník.

Ak sa naň sústredíme počas meditácie, uľahčuje  energetický tok ku všetkým čakrám, lebo uzatvára mikrokozmický okruh v oblasti hlavných čiakier. V jeho prítomnosti sa čistia kryštály od negatívnej energie.

Antahkarana má tvar niekoľko uholníka so siedmimi vrcholmi, ktoré zodpovedajú siedmim čakrám, siedmicm farbám, siedmim tónom v hudobnej škále. Jeho energia sa pohybuje cez všetky dimenzie a privádza nás k vyššiemu Ja. Predstavuje významný všeliek. Má vlastné vedomie, pracuje na aure, čakrách, orgánoch a rôznych iných aspektoch energetického tela. Stavia do pozície každý moment, ktorý potrebujete riešiť.

a

Meditácia s Antahkarana čistí náš systém od negativizmu, negatívnej energie a čisti čakry. Meditácia zvyšuje “liečiteľské” schopnosti, otvára  tretie oko, zvyšuje jasnozrivosť.

Viac sa môžete dočítať tu.

Recent Posts